O Nas


Witam na stronie biura wycen nieruchomości

KamilGrabarczyk

 

Kancelaria została założona przez Rzeczoznawcę MajątkowegoKamila Grabarczyka, posiadającego uprawnienia nr 6245, nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju, członka Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych w Legnicy.

Kancelaria świadczy usługi dla podmiotów gospodarczych oraz Klientów indywidualnych w zakresie: wyceny nieruchomości oraz badania i analizy rynku, sporządzania raportów o nieruchomościach a także doradztwa prawnego w zakresie nieruchomości oraz analizie opłacalności inwestycji, prawidłowości rozliczeń kosztów inwestycyjnych. Zapewniamy kompleksowe usługi związane z wyceną składników mienia a zaangażowanie i staranność zapewnia najwyższy poziom oferowanych usług. Dzięki wysokim standardom etyki zawodowej, zachowaniu bezstronności jak i najwyższym standardom obsługi Klienta, zapewniamy najwyższą jakość oszacowania wartości składników ich majątku. Proces wyceny wykonywany jest osobiście przez uprawnionego Rzeczoznawcę Majątkowego, poprzedzony jest każdorazowo wizją lokalną, wnikliwą analizą rynku a także analizą stanu prawnego nieruchomości. Każdy operat spełnia wymogi formalne i merytoryczne stawiane przez przepisy prawne i standardy zawodowe, charakteryzuje się również dużą estetyką i czytelnością.

Swoje usługi świadczymy na terenie województwa dolnośląskiego, głównie w zagłębiu miedziowym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00-18.00.

Więcej….