Ślub i wesele to szczególne chwile do których zacząć przygotowywać się należy na bardzo długo przed chwilą rozpoczęcia. Jeśli chcemy by ten dzień był cudowny a wszystko było przygotowane wzorowo, pierwsze przygotowania do tego dnia zacznijmy nawet na dwanaście miesięcy przed tym niezapomnianym dniem.

Dwanaście miesięcy przed dniem ślubu

Narok przed ślubem koniecznie trzeba usiąść i bardzo wstępnie zaplanować konkretny miesiąc tej szczególnej chwili. Państwo młodzi powinni oczywiście spisać hipotetyczną liczbę gości weselnych, jak również wstępnie przeanalizować strony sal weselnych i restauracji. W wyjątkowo popularnych miesiącach ślubu to idealny termin na rezerwacje tego miejsca. W popularnych restauracjach miejsce na wesele powinno się rezerwować na rok z góry.

Na pół roku przed ślubem należy ustalić konkretny termin uroczystości, nawet z godziną. W tym czasie koniecznie należy zarezerwować salę na wesele albo restaurację. Jeżeli decydujemy się na ślub w kościele, w tym okresie musimy także odwiedzić księdza i zapisać na obowiązkowe nauki przedślubne. Odbywają się przez kilka tygodniTrwają długo dlatego to jest najlepszy czas.

Na trzy miesiące przed naszym ślubem koniecznie trzeba zacząć gromadzić obowiązkowe dokumenty. To czas, w którym wypada znaleźć świadków na ślub i upewnić się, że się zgadzają. To właściwy czas na poinformowanie pracodawców. To idealny czas na otrzymanie zgody na urlop nie tylko na dzień ślubu ale i na okres podróży poślubnej.

penisverlängerung

Osiem tygodni przed uroczystością ślubną powinno się zaprosić naszych gości, ustalić menu w restauracji. To idealny moment na zamówienie kwiatów i zamówienie dekoracji pojazdu ślubnego.

Miesiąc przed dniem ślubu musimy uzyskać od naszych gości potwierdzenie tego, że będą. W tym czasie należy oczywiście kupić suknie ślubną i garnitur.

Jeśli właściwie przygotujemy uroczystość ślubną, na krótki czas przed samym dniem ślubu pozostanie sprawdzenie, czy wszystko jest załatwione jak należy. To okres, w jakim w razie konieczności możemy wprowadzić konieczne zmiany w planach.

Na krótki czas przed ślubem, powinniśmy wyłącznie zadbać o pozytywny humor i mieć pewność, że czas ślubu i wesela będzie wyjątkowo udany.